1. Anasayfa
  2. Haberler

Uzay Boşluğu Artık Bundle’da!

Uzay Boşluğu Artık Bundle’da!
0

Merhaba sevgili Uzay Boşluğu takipçileri, Ağustos 2020 tarihinden itibaren yayın hayatımıza başlayıp hem Türkiye’de uzay bilimine yönelik paylaşım ağının genişlemesi adına hem de siz değerli takipçilerimize uzay alanında yapılan tüm bilimsel çalışmaların, yeniliklerin ve haberlerin en hızlı şekilde ulaştırılması amacı ile buna yönelik çalışmalar yapıyoruz. Çok kısa bir süre önce popüler haber uygulaması Bundle üzerinde yer almaya başladık. Siz değerli takipçilerimiz artık Uzay Boşluğu’nu Bundle uygulaması üzerinden takip edebilecek. Tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantılardan Bundle uygulamasını cihazınıza yüklemeniz. Daha sonra Uzay Boşluğu’nu takip ettiğiniz kaynaklara ekleyip düzenli olarak en yeni içeriklerden bildirim alabilirsiniz. Günlük koşuşturma esnasında bizleri de takip etmeyi sakın unutmayın. Uzayın derinliklerinde buluşmak üzere.

Bundle Nedir?

Bundle son dakika gelişmelerini ve en fazla sayıda haber ve içeriği okurlarıyla buluşturan, Türkiye’nin en sevilen haber uygulamasıdır.

Bundle, 2014’ten bu yana kullanıcılarıyla birlikte hızla büyüyor. 1 milyon aktif kullanıcıya sahip olan Bundle, aylık 80 milyon sayfa görüntülenmesine ulaşmıştır.

Bundle, 2016 Webrazzi Ödülleri’nde kullanıcılar tarafından seçilen en iyi 3 mobil uygulamadan biri oldu.

Appstore’dan İndir | Google Play Store’dan İndir | Huawei App Gallery’den İndir

2010 - ∞ / Uzay Portalı

Yazarın Profili
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir